Aslı Çakır Alptekin Spor Salonu’nda 28 ülkeden 780 sporcunun katıldığı turnuvanın ilk gününde mindere çıkan Elif Şişmanoğlu, yıldız bayanlar 25 kiloda turnuvayı ikinci bitirdi. Milli formayı ilk sefer giydiği için çok mesut olduğunu söyleyen Şişmanoğlu, turnuva süresince bunun heyecanını yaşadığını belirtti. Turnuvaya antrenörü Kürşat Usda ile hazırlandığını ifade eden minik sporcu, antrenörüne ve kendisine destek olan İhlas Koleji Spor Kulübü’ne teşekkür etti.

Sporcusunun başarısından dolayı mesut olduğunu belirten İhlas Koleji Spor Kulübü Antrenörü Kürşat Usda ise Elif’in bu sene içinde göstermiş olduğu gelişimi takdir ettiğini, böyle devam ederse ülkemizin değerli bir milli sporcu kazanacağını kaydetti. Elif Şişmanoğlu’nun milli forma ile mücadele etmesinin kendi kulübündeki sporcu arkadaşlarını da teşvik edeceğini belirten Usda, “Elif hem mücadelesi hem de elde etmiş olduğu başarılarla kulübümüzde karate eğitimi alan bir hayli arkadaşını da motive ediyor. Onların da Elif gibi milli forma giyebilmeleri için disiplinli olarak çalışıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan başlıklı makalemizde haber, haberler ve spor toto basketbol lig hakkında bilgiler verilmektedir.

Hakkında admin

Bu habere de bakabilirisiniz

Ryan Babel’in yaptığı o işaretin manası ne?

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş kulübüyle anlaşmaya varan Ryan Babel, medya menspularının suallerini cevapladı. İSTANBUL DÜNYA’NIN EN …

.